TGT Mag

خدمات

#
پاسخگویی به نیازهای انتقال حرارت و کنترل پارامترهای جریان یکی از تخصص‌های اصلی ماست. نیازهای شما، از:
• تأمین آب گرم مصرفی یک آپارتمان کوچک
• خنک‌کاری فرآیندی یک مجتمع پتروشیمی بزرگ با آب دریا
• کنترل دمای مخازن روغن خنک‌کاری در واحدهای نیروگاهی
• تبادل حرارت بین مواد شیمیایی جهت افزایش راندمان در یک پالایشگاه
• کنترل و جلوگیری از ورود رسوب به تجهیزات، جهت افزایش عمر آنها و طولانی کردن بازه تعمیر و نگهداری
• ارائه مشاوره، طراحی و ساخت تجهیزات خاص جهت تسریع و تسهیل فرآیند تعمیر و نگهداری 
• و ...
در حیطه تخصص ماست.

این مهم در مجموعه‌ای استاندارد و مدرن و با بهره‌گیری نیروهای متخصص و باتجربه از نرم افزار های تخصصی و تجهیزات پیشرفته ماشینکاری، جوش و برش لیزر، پرس‌های عظیم فرمینگ و ده‌ها تجهیز بزرگ و کوچک دیگر و در حد توان با کمترین هزینه و زمان به انجام می‌رسد.
#
شرکت طاها قالب توس با تجربه چندین ساله در زمینه مدلسازی، قالب سازی و ماشینکاری توانایی علمی و فنی مهندسی معکوس انواع مبدل های حرارتی را دارد. به ویژه در خصوص مبدل های حرارتی صفحه ای، ما به کمک دوربین های پیشرفته تصاویری سه بعدی از صفحات با هندسه پیچیده مبدل های حرارتی صفحه ای (که قطعه اصلی در این نوع مبدل هاست) تهیه کرده، سپس با استفاده از نرم افزار های مدل سازی نظیر SolidWorks و Catia این قطعات مدل شده و قالب صفحات طراحی می شود. سپس این قالب ها با بهره گیری از ماشین های فوق پیشرفته CNC با دقت بسیار زیاد ماشینکاری شده و برای تولید صفحات حرارتی در پرس های هیدرولیک مدرن فرمدهی مورد استفاده قرار می گیرند. 
#
آزمایشگاه های تخصصی در زمینه صنایع پلیمر و لاستیک و هم چنین آزمایشگاه پیشرفته آکرودیته تست عملکرد مبدل های حرارتی با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و تولید نمونه آماده ارائه خدمات به شرکت ها، دانشگاه ها و موسسه های تحقیقاتی کشور است.
#
رابطه ما با مشتریانمان پس از انجام خرید ادامه دارد
ما با بهره گیری از سامانه هوشمند طاها پایش دائماً وضعیت سلامت محصولاتمان را مانیتور کرده و در صورت نیاز خدمات تمیزکاری و تعمیر را در محل شرکت ها یا در سایت تعمیر و تمیز کاری پیشرفته مجموعه طاها قالب توس ارائه می دهیم.  به علاوه طاها قالب توس با انبارداری گسترده خود امکان تامین قطعات  یدکی با کیفیت مبدل های حرارتی را به مشتریان خود در حداقل زمان ممکن دارد.
  • عضویت در خبرنامه الکترونیکی