شرکت طاها قالب توس با اتکا به سابقه درخشان در زمینه قالبسازی، از سال 1379 به تولید مبدل های حرارتی صفحه ای به عنوان یک محصول نوین و استراتژیک در عرصه صنعت مبادرت ورزید. پس از گذشت نزدیک به 16 سال کار مطالعاتی و میدانی و انجام پروژه های گوناگون در صنایع حیاتی کشور اعم از نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع شمیایی، فولاد، صنایع غذایی، داروسازی و … اکنون در سال اقتصاد مقاومتی: اقدام و عمل، شرکت دانش بنیان طاها قالب توس به عنوان بزرگترین تولید کننده و یک برند پیشرو در زمینه مبدل های حرارتی در ایران اسلامی شناخته می شود. لذا بر آن شدیم تا طرحی نو در اندازیم و لوگوی مجموعه را که در مجامع بین المللی با عنوان TGT Co. (مخفف Taha Ghaleb Toos Company) متناسب با زمینه فعالیت فعلی تغییر دهیم.

لوگوی جدید با طرحی ساده و گویا با بهره گیری از سه حرف انگلیسی T.G.T به نحوی هوشمندانه الگوی صفحات شورون را که سنگ بنای مبدل های حرارتی صفحه ای است، در نظر بیننده تداعی می کند؛ هم چنین با چیدمان دو حرف T به صورت دو فلش متصل به هم به رنگ های قرمز و آبی انتقال حرارت را که مشخصه اصلی مبدل های حرارتی است نشان می دهد. از سوی دیگر حرف G به رنگ خاکستری درآمده تا هم یادآور پیشینه شرکت در زمینه قالب سازی باشد و هم نماینده صفحات حرارتی که انتقال حرارت از طریق آن ها بین دو جریان گرم و سرد انجام می گیرد.

شرکت دانش بنیان طاها قالب توس به عنوان برند برتر مبدل های حرارتی فشرده در کشور با اتکا به نیروی متخصصین تلاشگر و متعهد و بهره گیری از مدیریت و تجربه اساتید دانشگاه و خبرگان ورطه صنعت سریع تر از گذشته در راستای اعتلای صنعت ایران اسلامی و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی: اقدام و عمل، مسئولانه گام برمیدارد.

ز پوچ جهان هیچ اگر دوست دارم                 تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم

تو را ای گرانمایه، دیرینه ایران                     تو را ای گرامی گهر دوست دارم

جهان تا جهان است، پیروز باشی                 برومند و بیدار و بهروز باشی